Board sportsBoard sports

EN

Zpět

O PROJEKTU BOARD SPOTS

BUĎTE S NÁMI

  

 BoardSpots.net má velkou vizi – vytvořit největšího online průvodce evropskými wake parky. Myšlenka vytvořit tento ojedinělý projekt se zrodila z naší vášně k wakeboardingu. Rádi zkoušíme nové překážky, objevujeme nové cable parky a při tom cestujeme a bavíme se. A protože věříme, že nejsme jediní, vytvořili jsme stránky, které mají za cíl usnadnit všem wakeboardistům jejich koníček. Díky BOARD SPOTS katalogu si budete moci detailně prohlédnout kterýkoli areál ještě dříve, než jej navštívíte. Najdete zde profilové vlastnosti vleků a překážek, budete znát otevírací dobu a ceníky, budete informováni o dostupnosti půjčovny a ubytování, dále o veškerých wakařských srazech a závodech a navíc objevíte možnosti, které nabízí široké okolí parku.

BUDUJTE S NÁMI

Chcete nám pomoci budovat komplexní systém wake spotů? Řekněte o nás svým přátelům a blízkým a přidejte se k nám na Facebooku. Oceníme také, když nás upozorníte na jakékoli chybějící či chybné údaje nebo naopak když nám přispějete svými nápady. A protože víme, jak důležité jsou první krůčky pro další vývoj, jsme otevřeni jakémukoli nápadu či připomínce, která by nás k našemu cíli posunula o kousek blíže.

Jsi fotograf? Rozšiř své portfolio o sportovní fotografie wakeboardingu a prezentuj je na našem portále. Rádi představíme tvoji práci wakeboardistům z celé Evropy.

NENAŠLI JSTE VÁŠ PARK?

Neváhejte a kontaktujte nás. Našim úsilím je podpořit všechny wake spoty v Evropě i ve světě. Pokud jste vlastníkem Cable parku nebo 2 Tower systému, který v našem online katalogu chybí, využijte možnosti „přidat park“ nebo nás oslovte přímo. Jakmile se váš park stane součástí našeho portálu, budeme opět blíže k našemu cíli.

KONTAKT 

Kontaktujte nás do zpráv na facebooku